TR EN RU
YEO Solar
Kurumsal - YEO Solar

Hakkımızda

YEO Solar, YEO Grup’a bağlı, Türkiye’de ve tüm Dünya’da tamamen Güneş Enerjisi Santralleri alanında faaliyet gösteren komple entegre bir EPC firmasıdır. Türkiye’deki Güneş enerjisi pazarında anahtar teslim kurulum hizmetlerinin yanı sıra, Ukrayna ve Batı Avrupa ülkelerinde proje geliştirme ve EPC hizmetleri ile aktif rol almaktadır. Bununla birlikte Hibrit enerji santrallerinde mevzuat uzmanlığı, detay mühendislik çalışmaları, önlisans/lisans tadilatı işlemlerinin yürütülmesi, kurulumu ve işletme&bakım hizmetlerini anahtar teslim olarak sunmaktadır.

Çatı Üstü Güneş Enerjisi Santrallerinden Hibrit Enerji Sistemlerine kadar komple anahtar teslim hizmet sunan YEO Solar, projelerindeki tüm ekipmanları en yüksek kalite ve teknolojiye sahip güvenilir tedarikçilerinden sağlayarak projenin her adımında yatırımcıya güvenilir hizmet sunmaktadır. Uzman mühendislik kadrosu, dijital gelişmelerle güncellenen son teknoloji yapılanmasıyla yenilenebilir enerji üretimine katkıda bulunmaktadır. YEO Solar, YEO Grup’a bağlı diğer grup firmalarının uzmanlık, tecrübe ve sundukları imkanlara direkt olarak ulaşabilmekte ve bu imkanları yatırımcıları için kullanabilmektedir.

Küresel Varlık

Çatı Üstü Güneş Enerjisi Santrallerinden Hibrit Enerji Sistemlerine kadar komple anahtar teslim hizmet sunan YEO Solar, projelerindeki tüm ekipmanları en yüksek kalite ve teknolojiye sahip güvenilir tedarikçilerinden sağlayarak projenin her adımında yatırımcıya güvenilir hizmet sunmaktadır. Uzman mühendislik kadrosu, dijital gelişmelerle güncellenen son teknoloji yapılanmasıyla yenilenebilir enerji üretimine katkıda bulunmaktadır. YEO Solar, YEO Grup’a bağlı diğer grup firmalarının uzmanlık, tecrübe ve sundukları imkanlara direkt olarak ulaşabilmekte ve bu imkanları yatırımcıları için kullanabilmektedir. Küresel Varlık