TR EN RU
YEO Grup

CEO@YEOSolar

“Esnek ve hızlı karar alabilen organizasyonumuz, her projeyi zamanında, güvenli ve bütçe hedefinde teslim eder.”

Yatırım açısından ilk günlerde düşünüp hedeflediğim en önemli yatırımın insana yönelik yatırım olduğudur, bu nedenle YEO Grup"u yetenekli profesyoneller için ilgi çekici bir firma haline getirmeye dolayısı ile dinamik, motive ve güvenilir bir takım kurmaya odaklandım.
“Kuvvet içeriden gelir” herhangi bir firmayı güçlü kılan ve yaşatan insanlardır, ürünleri üreten, hizmetleri sunan, problemleri çözen şirketler değil o şirketlerde çalışan insanlardır. Dolayısı ile her türlü başarının arkasında büyük ve güçlü bir takım vardır. YEO Grup çalışanları ile hep birlikte bu vizyona ve bu ortak amaca sahiptir.

YEO Grup bünyesinde yer alan YEO Solar, uzman mühendislik kadrosu, dijital gelişmelerle güncellenen son teknoloji yapılanmasıyla yenilenebilir enerji üretimine katkıda bulunuyor. YEO Solar, YEO Grup`a bağlı diğer grup firmalarının uzmanlık, tecrübe ve sundukları imkanlara direkt olarak ulaşabilmekte ve bu imkanları yatırımcıları için kullanabiliyor.

Biz müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve isteklerine değer verir ve birlikte omuz omuza çalışırız. Müşterilerimizi partnerimiz olarak görür, müşterilerimizin de bizi sadece hizmet sunan değil ayrıca uzun soluklu, güvenilir bir çözüm ortağı ve partneri olarak görmesi için çabalıyoruz. Esnek ve hızlı karar alabilen organizasyonumuzla, her projeyi zamanında, güvenli ve bütçe hedefinde teslim ediyoruz. Tecrübeli ve profesyonel proje yönetimimizle projelerin ve süreçlerin hızlı gerçekleşmesi ve değişen şartlara ve ihtiyaçlara göre esnek olarak en iyi çözümün sunulması ve cevap verilmesi için çalışmaktayız.

Mesajım gelecekle ilgili bakış açımızı ve planlarımızı vurgulamaksızın bitirmek eksik olurdu. YEO uzun vadeli global büyüme ve genişleme stratejisine sahip ve bu stratejisini global marketlerde güçlü ve lider EPC taahhüt firması olarak özel ve kamu sektörlerinde sürdürmektir.