TR EN RU
YEO Grup
Enerji

Enerji

Enerji


YEO Solar stratejisi, düşük karbon emisyonlu işletmelerin, yenilenebilir enerji santrallerinin ve müşterileri için tasarlanmış entegre çözümlerin geliştirilmesine dayanmaktadır.
Yenilenebilir enerji alanında akıllı çözümlerimiz, enerji üretiminden son tüketiciye kadar daha akıllı, güvenilir ve verimli bir güç yönetimi sağlar.

Sektörler


- Termik
- Hidroelektrik
- Jeotermal
- Rüzgar
- Güneş
- Biyogaz/Biyokütle
- Kojenerasyon

Enerji Depolama Çözümleri


Enerji depolama, şehir şebekelerinin verimli ve sürekli olması açısından kritik öneme sahip birimlerdir. YEO Solar depolama hizmetlerinde sunmuş olduğu yüksek teknoloji ile birlikte ihtiyacınız olan enerjiyi üretir, depolar ve enerji verimliliğinize katkı sağlar.

Anahtar teslim güneş enerjisi santrali kuran YEO Solar, üretilen enerjinin verimli kullanılması için depolama hizmetleri sunmaktadır.

Enerji üretiminde gün içinde güneş ışınlarının geliş açısı ve etkisine göre üretim de dalgalanmalar olmaktadır. Mevsimler, gece, gündüz ve bulutlanma ile doğrudan orantılı olarak üretim değişmektedir. Bu değişken sebeplerden dolayı elektrik üretiminde enerjiyi depolamaya ihtiyaç duyulmaktadır. YEO Solar üretilen enerjiyi depolayarak oluşan sistem maliyetlerinde verimlilik sağlanmaktadır.