TR EN RU
YEO Grup
Su

Su

Su


Yeni düzenlemeyle birlikte hidroelektrik santrallerin kurulduğu alanda yüzer güneş enerjisi santralleri de kurulabilir. Yüzer güneş enerjisi santrallerinin kendine özel birçok yatırım avantajları bulunmaktadır. Özellikle yardımcı kaynak olarak düşünülen yüzer güneş enerjisi santralleri, hidroelektrik santrallerine ait baraj ve rezervuar alanları bunun yanında yine gölet veya su depolama alanları olan diğer tip enerji santralleri için önemli bir yardımcı kaynak haline gelmiştir.

YEO Solar, Su, Pompa İstasyonları, Su iletim ve dağıtım şebekelerinin hepsini içeren su döngüsüne yönelik anahtar teslim entegre çözümler sunmaktadır.
Türkiye’de ve yurtdışında uzman mühendis kadrosuyla yüzer güneş enerjisi santrallerinin projelendirmeden uygulamaya kadar anahtar teslim hizmet vermektedir. YEO Solar sağladığı yenilikçi çözümler ile birlikte kurduğu ortaklıklarıyla Su Endüstrisinde kapsamlı bir hizmet ağına sahiptir.

Güneş ve suyun kombinasyonu olan yüzer güneş enerjisi santralleri, güneş enerjisinden üretilen elektrik miktarının enerji üretimindeki payını yakın gelecekte daha da üst seviyelere getirir. YEO Solar olarak bu alanda sağladığımız verimli ve az maliyetli çözümlerle yatırımcılarımıza anahtar teslim projeler sunuyoruz.